rozmiar: A A A
Komunikacja zastępcza do Rembertowa przedłużona do końca roku

 
Kolej Mazowiecka poinformowała, że komunikacja zastępcza na trasie Zielonka-Rembertów została przedłużona do 13 grudnia 2014 r. według rozkładu jazdy obowiązującego dotychczas, czyli od 16 grudnia 2013 r.

Ze względu na kontynuację prac remontowych, prowadzonych przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej, na odcinku Warszawa Rembertów – Zielonka – Tłuszcz – Sadowne Węgrowskie, pomiędzy Warszawą Rembertów a Zielonką przedłużona zostaje autobusowa komunikacja zastępcza.

Autobusowa komunikacja zastępcza funkcjonująca od 16 grudnia 2013 r. będzie obowiązywać do 13 grudnia 2014 r. W dalszym ciągu kursy autobusów będą się odbywać na trasie: Zielonka (Plac Jana Pawła II – Kolejowa - Wojska Polskiego - 11 Listopada – Waryńskiego - Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Pastuszków – Mokry Ług i dalej do stacji Rembertów). Przystanki, z których korzystać będzie linia, to istniejące przystanki ZTM. Tak jak do tej pory uruchamiane będą trzy połączenia w porannych i trzy połączenia w popołudniowych godzinach szczytu komunikacyjnego.

W zastępczej komunikacji autobusowej honorowane są wyłącznie bilety Kolei Mazowieckich, wprowadza się także ograniczenie na przewóz rowerów.

Rozkład jazdy znajdą Państwo tutaj
 
Urząd Miasta Zielonka przekazuje na bieżąco Państwa uwagi dotyczące realizacji połączeń w ramach komunikacji zastępczej.
Zgłoś do: Add 'Komunikacja zastępcza do Rembertowa przedłużona do końca roku' to WykopAdd 'Komunikacja zastępcza do Rembertowa przedłużona do końca roku' to Live-MSNAdd 'Komunikacja zastępcza do Rembertowa przedłużona do końca roku' to NetscapeAdd 'Komunikacja zastępcza do Rembertowa przedłużona do końca roku' to Del.icio.usAdd 'Komunikacja zastępcza do Rembertowa przedłużona do końca roku' to diggAdd 'Komunikacja zastępcza do Rembertowa przedłużona do końca roku' to Stumble Upon