Pogoda
ban-organizacje pozarzadowe.png
ban-fundusze-europejskie.png
ban-inwestycje.png
ban-karta-duzej-rodziny.png
ban-zapytaj-burmistrza.png
ban-sms-zielonka.png
ban-karta-mieszkanca.png
ban-r500plus.png
ban-fo.png
ban-konsultacje.png
ban-dobrystart2.png
logo.png
                 
 
Zima w Mieście(3).png
Postęp prac przy miejskich inwestycjach drogowych

Systematycznie postępują prace przy budowach miejskich dróg i ciągów pieszo-rowerowych. Zdecydowana większość inwestycji realizowana jest zgodnie z założonymi harmonogrami robót.

ulica Waryńskiego

Obecnie trwa tutaj budowa nowej kanalizacji. Zakończyły się już prace w rejonie skrzyżowania ulic Waryńskiego i Bankowej, kolejne realizowane są w kierunku ulicy Brzozy-Brzeziny. Etap budowy drogi w ulicy Waryńskiego rozpocznie się po zakończeniu prac kanalizacyjnych.

ulice Kilińskiego i Leśna

Budowa ciągu pieszo-rowerowego dobiega końca. Wykonawca realizuje niewielkie poprawki, zgodnie z naszymi uwagami. Oznakowanie poziome już jest wykonane. Przed nami jeszcze etap uporządkowania terenu, montaż pionowych elementów organizacji ruchu drogowego i odbiory.

ulica Bankowa

Trwają prace związane z przebudową kolizji z instalacjami podziemnymi. Kończą się roboty przy przebudowie infrastruktury wodociągowej. Równolegle trwają prace związane z budową kanalizacji deszczowej. Wykonywane są studnie do wpustów ulicznych oraz kanał deszczowy, na odcinku od ul. Wojska Polskiego do ul. Wrzosowej. Kolejnym etapem będzie budowa kanału deszczowego na dwóch odcinkach: od ul. Wrzosowej do ul. Paderewskiego oraz od ul. Kasztanowej do ul. Legionów. Wkrótce wykonawca przystąpi do przebudowy pozostałych elementów kolidującej infrastruktury, teletechnicznej, energetycznej oraz gazociągu.

ulica Jagiełłowicza

Wykonawca kończy etap budowy kanalizacji deszczowej, usuwania kolizji elektroenergetycznych oraz teletechnicznych. Równolegle trwają prace w zakresie wykonania instalacji oświetlenia ulicznego. Inwestycja weszła w kluczowy etap, rozpoczęły się pierwsze prace związane z budową drogi.

ulice Nauczycielska i Młodzieżowa

W ulicy Nauczycielskiej kończą się prace przy budowie drogi, jutro wykonawca rozpocznie etap porządkowania terenu inwestycji. Następnie zostaną wykonane dwa odcinki chodników, od strony ul. Powstańców i ul. Długiej. Jednocześnie trwają prace w ulicy Młodzieżowej, rozpoczęto wykonanie podbudowy drogi.

W przypadku ulicy Młodzieżowej, termin zakończenia inwestycji przewidziany był w umowie na koniec kwietnia. Jednak pandemia spowodowała zakłócenia w łańcuchu dostaw materiałów budowlanych, dlatego wykonawca nie miał możliwości zakończenia inwestycji w terminie. Stąd opóźnienie w realizacji budowy tej ulicy. Aneksowana umowa wyznacza nowy termin zakończenia zadania na dzień 15 czerwca 2020 r.

 Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
baner program lemur dla przedszkola.png
Image4.png
b1.png
b2.png
b3.png
baner_tel_alarm.png
baner bilet.png
wybory2020.png
wybory samorządowe ponowne 2020.png
geo_m.jpg
ochrona danych.png
baner Podatki SMS Email.jpg
baner Unia.jpg
baner_eko_zielonka5.jpg
c1.png
baner niskoemi.png
c2.png
c5.png
c3.png
c4.png
ob_cyw.png
baner hałas przy s8.png
newsletter.png
rewitalizacja2.jpg
bgov_2017.png
wrotamazowsza.png
zielonka_archiw2.jpg
Kontakt
ul. Lipowa 5
05-220 Zielonka
tel. Centrala:(22) 761 39 00
fax. (22) 761 39 35
baner_dolny_unia.jpg
Godziny pracy urzędu:
poniedzialek:    8.00-17.00
wtorek-czwartek:    8.00-16.00
piątek:    8.00-15.00
Konto bankowe:
Banko PKO BP
59 1020 1026 0000 1302 0260 8149
125-133-48-16
NIP:
013269730
REGON: